ЗАПИС ОНЛАЙН 

Запис на Консультацію

Конфіденційно

Зручний для вас час

Консультую онлайн

ЗАПИС ОНЛАЙН 

Запис на Консультацію

Конфіденційно

Зручний для вас час

Консультую онлайн

Про мене

Уже понад 25 років я маю честь працювати, щоб допомагати і підтримувати людей у розвитку емоційної сили, ясності та впевненості, а також у вирішенні проблем, які стоять на шляху творчого, енергійного та позитивного життя.


Можливо, ви ще не знаєте, в чому проблема, просто є відчуття, що чогось не вистачає. Разом ми з’ясуємо, що відбувається, і сформулюємо способи створення позитивних змін.

Що б ви хотіли досягти за допомогою терапії, незалежно від того, чи вважаєте ви це можливим? Яке бажання, прагнення, страх, надія повинні бути розглянуті? Наприклад, вдосконалення ваших відносин, кар’єри, загального погляду на життя?

Якщо ви шукаєте додаткову підтримку чи пораду у важкій ситуації або просто готові рухатися у новому напрямку, зв’яжіться для консультації зі мною сьогодні.

25 Років

ДОСВІДУ

Безпечно

КОНФІДЕНЦІЙНО

Зручний

ЧАС

Підхід

Мій підхід до терапії заснований на переконанні, що люди володіють знаннями і силою, які необхідні їм для вирішення їх проблем та для внесення ефективних змін до їхнього життя. На мою думку, найважливіша річ в роботі з людьми – це розвиток відносин, які є відкритими, взаємними і безпечними.

Я використовую свій досвід, знання і інтуїцію, щоб показати вам ваші сильні сторони та шляхи вдосконалення. Методи, які я використовую у своїй практиці, завжди залежать від людини та її конкретних потреб.

Мета

Час від часу ми намагаємося зрозуміти, що ми думаємо і відчуваємо, чого ми хочемо і як не соромитися відстоювати власну точку зору. Ранній негативний досвід і старі страхи бути засудженими можуть ускладнити самовираження. Нерозуміння того, що ми хочемо, або нездатність діяти відповідно до наших бажань, залишає нас незадоволеними, розчарованими і засмученими.

Моя головна мета в терапевтичному партнерстві – допомогти вам визначити свою внутрішню мудрість та слідувати їй, тим самим розвиваючи більш сильне почуття себе протягом усього процесу.

Запис на Консультацію

Конфіденційно

Зручний для вас час

Консультую онлайн

Запись на Консультацию

Конфиденциально

Удобное для вас время

Консультирую онлайн